מוקד ארצי 24 שעות ביממה

בעולם העסקים המתקדם במהירות, הצורך בביטחון ושמירה על פרטיות גבוה והכרחי. חברות אבטחה מנוסות מבינות כי האיומים השונים גורמים לכל אחד לחפש אחר פתרונות מתקדמים ויעילים. בכל הקשור לאבטחה, מוקד מבצעי שעובד 24 שעות ביממה יכול להיות הפתרון המושלם לאתגרים המורכבים אשר עומדים בפניכם. מונחים כמו "מוקד שמירה" ו"מוקד אבטחה" הפכו לחלק בלתי נפרד מתחום האבטחה, לכן האפקטיביות של מוקד כזה, להגיב לאיומים בזמן אמת, רק עולה עם השנים. המוקד המבצעי שלנו משמש כפיתרון מרכזי לעסקים שונים כמו ניטור, תגובה למצב לחירום וכמובן שמירה על פרטיות. חברה אבטחה מנוסה מבינה כי האיומים לא נמדדים בשעות פעילות סטנדרטיות, ולכן הצורך במוקד שמירה וביטחון פעיל 24 שעות ביממה הוא הכרחי. המוקד המבצעי שלנו מורכב מצוות יעיל ומיומן אשר פועלות במגוון תחומים ותפקידים. על מנת שבעלי עסקים וחברות יוכלו ליהנות מאבטחה טובה ותחושת ביטחון, מציע המוקד המבצעי של ש.נ.ל. כמה וכמה שירותים חשובים, בכך הביטחון גדל והעסק ובעליו נשארים רגועים.

ניטור וזיהוי איומים

המוקד המבצעי משמש כלי הרגעה עבור העסק ואנחנו, באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, יודעים לנטר את מגוון האיומים עם מערכות אבטחה פיזיות, מצלמות אבטחה, חיישנים, ומערכות איתור דיגיטליות. בכך, חברה האבטחה המנוסה שלנו, עם מוקד מבצעי 24 שעות, יכולה להגיב באופן מיידי לכל איום. במילים אחרות, אם יש לכם עסק, אתם לא חייבים להיות בו 24 שעות ביממה כדי לדעת שמישהו שומר עליו. מוקד מבצעי 24 שעות ביממה של ש.נ.ל. יעניק לכם את כל מעגלי האבטחה הנחוצים, כדי שתישארו רגועים.

מוקד ארצי

מגוון רחב של שירותים

ש.נ.ל כוח אדם ושמירה בע"מ מפעילה מוקד מבצעי, הממוקם במשרדיה הראשיים של החברה בקיבוץ נצר סירני. המוקד המבצעי פועל 24 שעות ביממה ומפעיל ניידות סיור בכל רחבי הארץ. כמו כן, הוא נותן מענה מבצעי לכלל לקוחות החברה בכל הנוגע לפיקוח על אתרי השמירה, למערכות לגילוי פריצה ואש ולהתקנת מערכות מתח נמוך. באמצעות מוקד מבצעי 24 שעות ביממה העסק שלכם ישאר בטוח, בין אם זה עסק קטן או תאגיד עם צרכים רבים – את תחושת הביטחון תרגישו כל הזמן.
המוקד מעניק את שירותיו, בין היתר, לגופים הבאים: מועצה אזורית גזר, עיריית קריית-אונו, עיריית אלעד, חברת קונקס שירותי תחבורה, חברת ריבל מנופים, חברת אלד, חברת נועה הובלות, בסט ועוד.
צרו קשר עם המוקד בכל בעיה ולכל בקשה!

דילוג לתוכן