שירות סיורי אבטחה

שירותי סיור אבטחה מהווים נדבך מרכזי בפעילותה של חברת שמירה מקצועית. סיורים אלו נועדו להבטיח את ביטחונם של אנשים, רכוש ואתרים, תוך שימוש בשילוב של גורם אנושי וטכנולוגיות מתקדמות. לפיכך, שירותי הסיור של ש.נ.ל מספקים ללקוחות שלנו פתרונות אבטחה יעילים ומותאמים אישית. הסיירים שלנו הם אנשי מקצוע מוכשרים ומנוסים אשר עוברים הכשרה ייעודית המותאמת להתמודדות עם כל תרחיש. הם מצוידים באמצעי קשר, ניידות ייעודיות וטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות תקשורת רציפה עם מוקד הבקרה שלנו. בנוסף, הם מבצעים סיורים קבועים ויזומים בכל האזורים תוך הפגנת נוכחות אינטנסיבית, מה שמייצר הרתעה אפקטיבית ומגביר את תחושת הביטחון.

שילוב הכוח האנושי והמקצועי עם הטכנולוגיה המתקדמת, מאפשר לנו לספק מעטפת אבטחה איכותית ומהימנה ללקוחותינו, זאת גם לאור העובדה כי היקף פעילות סיורי האבטחה ניתן למגוון רחב של לקוחות, החל מבתי עסק קטנים ועד למתחמים תעשייתיים גדולים, אתרי בנייה, מוסדות חינוך, אירועים ציבוריים ועוד. צוותי הסיור פועלים 24/7, תוך ביצוע סיורים יזומים ומוגדרים מראש, עם זמן תגובה מהיר לאירועים חריגים ולאחר קבלת קריאות חירום.

היתרונות של שירותי סיור אבטחה

נוכחותם של סיירים בשטח גורמת לאפקט מרתיע כלפי גורמים עוינים ומפחיתה את הסיכוי לפעילות פלילית. בנוסף, צוותי הסיור שלנו ערוכים לזהות אירועים חריגים בזמן אמת ולדווח עליהם באופן מיידי למוקד החברה ולגורמי הביטחון הרלוונטיים. במקרה של אירוע חירום, צוותי הסיור מגיעים במהירות לזירת האירוע ופועלים לנטרול הסכנה, מגישים סיוע ראשוני ומתעדים האירוע.

החברה שלנו מציעה שירותי סיור מותאמים לצרכים הייחודיים של כל לקוח, תוך התחשבות בגורמים כמו גודל האתר, אופי הפעילות בו ורמת הסיכון. שימו לב כי עמידה ביעדים של שירותי סיור אבטחה תלויה במידה רבה באיכותם ובמקצועיותם של צוותי הסיור
חברת ש.נ.ל. מעסיקה צוותים בעלי ניסיון וידע בתחום האבטחה, לאחר שהכשירה אותם באופן מקיף בהתאם לדרישות. בנוסף, חברת ש.נ.ל. עובדת בהתאם לעקרונות משמעותיים ובנוסף למחלקת האבטחה והשמירה, היא מספקת גם מוקד מבצעי 24 שעות ביממה, זאת לצד מוקד ברמה א'.

שירות סיורי אבטחה

העקרונות שלנו

עמידה מלאה בתווי התקן המחמירים והחזקת כל הרישיונות הדרושים.
הכשרות מקיפות ותקופתיות לכל מאבטחי החברה.
מענה מידי לכל בקשה ובעיה – בכל מקום בארץ ובכל זמן.
מתן שירותים במחירים הוגנים ובתנאי תשלום נוחים.


זכרו, שירותי סיור אבטחה מהווים נדבך מרכזי בהבטחת ביטחונם של אנשים, רכוש ואתרים. חברת השמירה ש.נ.ל. מספקת שירותי סיור איכותיים תוך שימוש בשילוב של גורם אנושי וטכנולוגיות מתקדמות, תוך התאמה אישית לצרכים הייחודיים של כל לקוח. אנו פועלים ברישיון משטרת ישראל ועל פי כל התקנים והנהלים. צוות הסיירים שלנו עובר בדיקות ביטחוניות קפדניות ומאושר לשאת נשק. ש.נ.ל כח אדם ושמירה בע"מ מציעים יותר מאבטחה בסיסית – אנו נותנים ללקוח שקט נפשי 24/7.

דילוג לתוכן